Thumbnail image
Gel freskues për këmbë Panier des Sens 100 ml
11.97 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Gel freskues për këmbë me ekstrakt nga alga deti dhe uji i pranverës së detit rifreskon dhe zbut këmbët. Pa parabene, ngjyra dhe fenoksietanoli. Nuk është testuar në kafshë.

Cilësitë

Prodhuesi Panier des Sens
Origjina Francë
Gjinia Unisex
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 3760062887403
Kodi i produktit kPAN0107

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen