Thumbnail image
Gel dushi Somerset Toiletry 500 ml
9.76 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Zgjojeni trupin dhe mendjen tuaj me aromën e frutave tropikale duke përdorur gelin për dush të bërë në Angli. Ai pastron lëkurën, freskon, inkurajon dhe ju çon në një parajsë tropikale. Kënaquni me aromën e luleshtrydheve dhe frutave papaja. Pa parabene dhe SLS.

Cilësitë

Prodhuesi Somerset Toiletry
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 639136923206
Kodi i produktit kSOM056

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen