Thumbnail image
Gel dushi Somerset 500 ml
9.76 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Gel dushi nga Somerset nga Anglia relakson trupin dhe mendjen falë përmbajtjes së pasur të frutave tropikalë, limonit të athët dhe kokosit. Ky gel pastron dhe rifreskon lëkurën dhe nuk përmban paraben apo SLS.

Cilësitë

Prodhuesi Somerset Toiletry
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 639136923176
Kodi i produktit kSOM053

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen