Thumbnail image
Gel dushi Somerset 300 ml
17.76 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Gel dushi nga Somerset posedon aromë të këndshme të trëndafilave dhe mushkës, i cili zgjon dhe freskon trupin dhe mendjen. Ky produkt nga Anglia e zbut lëkurën dhe e pastron atë tërësisht. Produkti nuk përmban paraben apo SLS.

Cilësitë

Prodhuesi Somerset Toiletry
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 639136526971
Kodi i produktit kSOM071

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen