Thumbnail image
Gel dushi Le Chatelard 200 ml
12.50 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Gel dushi me aromë të këndshme dhe qetësuese të livandës nga shpatet jugore të Provencës, Francë. Përveç që pastron lëkurën, geli edhe freskon dhe hidraton atë. Përkujdeseni për trupin tuaj dhe shqisat me këtë aromë romantike nga Le Chatelard.

Cilësitë

Prodhuesi Le Chatelard
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 3760076657054
Kodi i produktit kLCHA011

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen