Thumbnail image
Gel dushi Lavera
6.61 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Gel dushi Lavera lë lëkurën e trupit të pastër. Parandalon tharjen e saj duke e hidratuar dhe i jep butësi. Përmban ekstrakt palme dhe glicerin, që i japin mbushur lëkurës tuaj ndjenjë gjallëruese dhe freskuese.

Cilësitë

Prodhuesi Lavera
Origjina Gjermani
Gjinia Unisex
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Xhel për dush
GTIN 4021457615568
Kodi i produktit kLV106231

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen