Thumbnail image
Fustan Roxy ERJKD03212-KVJ0, i zi, L
73.44 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Fustan i shkurtë elegant me dizajn unik dhe modest me material të kombinuar pambuku dhe akrilik. Fustani ka gjatësi mbi gjunjë, ngjyrë të zezë, jakë në formë rrollke si dhe mëngë të gjata. Kjo veshje ka prerje shumë të rehatshme dhe të këndshme, ideale për mot të ftohtë.

Cilësitë

Madhësia L
Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Akril
Madhësia: L
GTIN 3613373841810
Kodi i produktit mRX1829-L

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen