Thumbnail image
Fustan Only Night Sky Gold Leaf S/L, nr.38
30.14 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Fustan veror I punuar nga materiali 100% poliester, me prerje që ju përshtatet dhe material shumë i këndshëm nga marka e famshme Only. Me një dizajn i kombiuar me ngjyrë blu të errët si dhe detaje me ngjyrë ari.

Cilësitë

Madhësia 38
Prodhuesi ONLY
Origjina Danimarka
Gjinia Femra
Materiali Poliestër
Sezona Vjeshtë - Dimër 17/18
GTIN 5713729591388
Kodi i produktit mOY0008-38

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen