Thumbnail image
Fustan Lanna Ivan 403401, i zi, M
36.14 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Fustan me dizajn të bukur veror me material të lehtë 9% pambuk dhe 5% viskoz. Fustani ka dizajn shumë të bukur elegant me ngjyrë të zezë dhe prerje rrethore. Ndjehuni lirshëm, bukur dhe këndshëm me këtë veshje nga Lanna Ivan

Cilësitë

Prodhuesi Cars Jeans
Origjina Holandë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Elastan
Madhësia M
GTIN 8719734126628
Kodi i produktit mCJ0230-M

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen