Thumbnail image
Furçë për dhëmbë Oral B Extra Soft
5.12 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Furça me fibra ekstra të butë dhe ultra të hollë 0.01mm, me butësi pastron dhëmbët dhe mishrat. Tërësisht heq pllakën dentare dhe gjithashtu ndihmon në parandalimin e inflamimit të mishrave. Paketimi përmban 1 copë.

Cilësitë

Prodhuesi ORAL B
Origjina Francë
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Pajisje ndihmëse
GTIN 3014260096960
Kodi i produktit kOBR053

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen