Thumbnail image
Fund Roxy ERJKK03010-KVJ0
40.56 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Fund nga Roxy me ngjyrë të zezë I përpunuar prej pambukut dhe poliesterit. Në bel posedon lidhëz që t’a rregulloni simbas përmasave tuaja, posedon dy xhepa të përparëm. Shumë komod për sezonën verore.

Cilësitë

Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Poliestër
Sezona Pranverë - Verë 17
GTIN 3613372436925
Kodi i produktit mRX1163-M

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen