Thumbnail image
FRYMA ATDHETARE - KURTESH DEVAJA
6.00 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

FAKTET E PARAQITURA NE KETE PUBLIKIM PERBEJNE NJE TERESI TE DESHMIVE NE FORMEN E INTERVISTAVE DHE BURIMEVE DOKUMENTARE DUKE NA DHENE ARGUMENTE SHUME TE FUQISHME QE DESHMOJNE PER HISTORINE E DIASPORES SHQIPTARE TE SHPERNDARE ANEKEND RUMANISE.

Cilësitë

Shtëpia botuese Faik Konica
GTIN 9789951063241
Kodi i produktit FAIK KONICA

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen