Thumbnail image
Flutur ftohëse Noctua NF-A14 PWM chromax.black.swap
43.50 € 44.50 €
Përshkrimi

Ftohësja NF-A14 nga Noctua ka marrë më shumë se 100 çmime dhe rekomandime në magazinat dhe uebsajtet internacionale për pjesët kompjuterike. Ajo është një nga ftohëset 140mm më të njohura të kompanisë Noctua. Korniza katrore e saj e bën atë ideale për përdorim në kompjuter ose radiatorë ftohës me ujë.Ajo vjen me një sistem të ftohjes pa zhurmë dhe ka një dizajn me ngjyrë tërësisht të zezë. Ftohësja vjen me disa korniza me ngjyrë të kuqe, bardhë, kaltër, gjelbër, verdhë dhe zezë të cilat janë me mundësi ndërrimi me njëra tjetrën për ta bërë fluturën ftohëse të përshtatet me preferencat tuaja. Për të pasur jetë më të gjatë ajo është e pajisur me një shtyllë SSO2 që mundëson më shumë se 150,000 orë punë. Ajo është një ftohëse e kualitetit të lartë me madhësi 140x25mm . Ajo ka një lidhës 4-pin për lidhje. Ka shpejtësi prej 1500 RPM dhe një shpejtësi të rrjedhjes së ajrit prej 140.2m3/h. Niveli i zhurmës shkon deri në 24.6dBA.

Cilësitë

Origjina Austria
Kontroll i shpejtësisë Auto
Ueb-i i prodhuesit Noctua.at
Lloji i produktit Aktiv
Prodhuesi Noctua
GTIN 9010018100426
Kodi i produktit 225364

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen