Thumbnail image
Faculetë fytyre Lumene Gentle 3 në 1
10.89 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Faculeta të buta që pastrojnë butësisht lëkurën, hiqni mbetjet e papastërtisë e grimit nga fytyra, sytë dhe buzët. Faculetat me aromë janë të përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë ndjeshmërinë.

Cilësitë

Prodhuesi Lumene
Origjina Finlandë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Moshuar
Lloji i produktit Pajisje ndihmëse
GTIN 6412600816655
Kodi i produktit kLU81665

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen