Thumbnail image
Emulsion për trup Vichy Aqua Sorbet
24.64 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Aqua Sorbet është emulsion i lehtë në formë të gelit i cili siguron lëkurës një ndjenjë hidratimi intensiv dhe afatgjatë. Përmban substanca aktive si LHA, acili hialuronik, 10 vajra esenciale, ujin termal natyror Vichy dhe komponentë të tjerë freskues. Ky emulsion ka veti të shumta përforcuese të lëkurës, absorbohet shpejtë dhe i jep lëkurës energji gjatë gjithë ditës. Nuk shkakton alergji dhe është testuar dermatologjikisht. Aplikojeni butësisht në lëkurë. Për hidratim optimal aplikojeni pas dushit kur lëkura është ender e lagur.

Cilësitë

Prodhuesi Vichy
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës E thatë
GTIN 3337875482332
Kodi i produktit kVI429

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen