Thumbnail image
Emulsion për lëkurë Avene TriAcneal Expert 30 ml
18.70 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Emulsion për kujdes specifik të lëkurës për të rriturit dhe adoleshentët me akne. Efektivisht parandalon papërsosmëritë e vazhdueshme të lëkurës. Produkti përdor teknologjinë e re diolényl® e cila me efikasitet të trefishtë zvogëlon rrezikun e shumimit të bakterieve, zbut inflamimin e lëkurës dhe zvogëlon simptomat e akneve. Lë lëkurën të hidratuar dhe të këndshme për t'u prekur.

Cilësitë

Prodhuesi Avene
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 3282770038170
Kodi i produktit kAN056

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen