Thumbnail image
Emulsion hidratues për fytyrë Avène 40 ml
24.54 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Emulsion i lehtë hidratues i dizajnuar për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme. Përmban ujë termal Avene i cili njihet për vetitë e tij qetësuese ndaj lëkurës dhe parandalon irritimin e saj. Gjithashtu përmban përbërës aktiv Cohederm TN që intensivisht hidraton lëkurën. Aplikojeni në mëngjes/mbrëmje dhe lëreni të absorbohet shpejtë.

Cilësitë

Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Përzier
GTIN 3282779206303
Kodi i produktit kAN030

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen