Thumbnail image
ELEMENTET BAZE TE GAZETARISE - KURTESH DEVAJA
8.00 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

GAZETARIA ESHTE NJERA NDER VEPRIMTARITE E VJETRA TE NJEREZIMIT, QELLIMI I SE CILES ESHTE FORMIMI I OPINIONIT PUBLIK, PERKATESISHT NJOHJA E NJE BASHKESIE SHOQERORE ME TE DHENAT DHE NGJARJET NE NJE GJUHE TE PERBASHKET

Cilësitë

Shtëpia botuese Faik Konica
GTIN 9789951063272
Kodi i produktit FAIK KONICA

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen