Thumbnail image
Ekran me prekje ( touch) Raspberry Pi, 7"
164.50 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ekrani 7" i plotëson të gjitha nevojat tuaja dhe ju lejon të përformoni projektet tuaja në përsosmëri. Ai ka rezolucion 800 x 480 piksel dhe lidhet me Raspberry Pi përmes portit GPIO dhe me një kabllo në portin DSI. Ekrani është me prekje dhe ofron mundësi kontrollimi deri në 10 gishta, me tastier që shfaqen në ekran dhe funksionon edhe pa maus apo tastier fizike. Vjen me sistem operativ të integruar dhe ju ofron mundësinë e krijimit të IoT, përfshirë këtu ekranin me prekje (touchscreen).

Cilësitë

Origjina Angli
Prodhuesi Raspberry Pi
GTIN 5056070923850
Kodi i produktit 229225

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen