Thumbnail image
E FSHEHTA E VULES SE BLERTE - HANA OZHOGOVSKA
3.50 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Prinderit do te duhej ta lexonin kete roman, sepse perveç kenaqesise estetike qe do te perjetonin ne kete kohe shundi, do te kuptonin se nga marredheniet,(te mira apo te keqija) ne familje, nga harmonia bashkeshortore, perkushtimi ndaj femijes se vet ne jeten e perditshme, loje, rruge, ne mesime, varet se a do t'ua rrembeje femijen rruga, bandat, veset e keqija dhe krimi apo do ta keni prane vetes ne moshen e shtyre kur ju duhet.

Cilësitë

Origjina SHBA
Shtëpia botuese Titanic
GTIN 0000000000902
Kodi i produktit TITANIC

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen