Thumbnail image
Dylli i tretshëm aromatik Eternity 62g
6.38 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Era e këtij produkti është një përzierje e vaniljes mes esencave bimore freskuese. Ajo është shumë mashkullore, sfiduese dhe sexy. Dylli mund të ndahet në 6 pjesë.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406502463
Kodi i produktit kVIL0147

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen