Thumbnail image
Dyllë-sprej për stilim flokësh Goldwell StyleSign Creative Texture 150 ml
17.85 € 18.42 € (-3%) Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sprej në cilësi të dyllit i dizajnuar për të gjitha llojet e flokëve. Ka efekt afatgjatë të stilimit, jep formësim të përkryer dhe shton shkëlqim në flokët. Përveç kësaj produkti edhe mbron ngjyrën nga zbehja dhe efektet e dëmshme. Apliko në flokët e thatë dhe stilo në formën e dëshiruar.

Cilësitë

Prodhuesi Goldwell
Origjina Gjermani
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Moshuar
GTIN 4021609275374
Kodi i produktit kGL098

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen