Thumbnail image
Dyllë aromatik Village Candle Wild Rose 62 g
6.32 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Dyllë i përsosur aromatik për llampën aromatike nga Village Candle. Aroma e trëndafilave të egër, bozhureve, mandarinës dhe drurit të sandalit jep freski dhe relaks në ambientin tuaj. I punuar nga parafina kualitative, ky dyllë mund të ndahet në 6 pjesë.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406503125
Kodi i produktit kVIL0141

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen