Thumbnail image
Dyllë aromatik Village Candle Eucalyptus Mint 62 g
6.32 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Dyllë i tretshëm në llampën aromatike nga Village Candle. Ai vjen me aromën freskuese të mentes e cila ju çlodh dhe relakson tërë ditën. Dylli mund të ndahet në 6 pjesë dhe të vendoset në aromalamp një nga një.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406504795
Kodi i produktit kVIL0231

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen