Thumbnail image
Dyllë aromatik Village Candle Black Bamboo 62 g
6.99 € 9.53 € (-27%) Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Dyllë i tretshëm në aromalamp me aromë të pazakontë dhe ekzotike të luleve të zambakëve, fernave dhe toneve të drurit të kedrit që krijon një atmosferë interesante. Shumë aroma të freskëta për mbrëmje të qetë. Dylli mund të ndahet në 6 pjesë.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406502883
Kodi i produktit kVIL0123

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen