Thumbnail image
Dyll i tretshëm Village Candle 62 g
6.32 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Dyll i tretshëm me aromë të këndshme të kokosit tropikal dhe ananasit dhe me përmbajtje të parafinës dhe vajërave esencialë të kualitetit të lartë, ka për qëllim furnizimin me aromë të këndshme dhe relaksimin tonë. Ky dyll mund të ndahet në 6 pjesë, shumë praktik dhe efikas.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406503644
Kodi i produktit kVIL0140

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen