Thumbnail image
Dyll i tretshëm aromatik Village Candle Amber Woods, 62 g
6.36 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Dylli i tretshëm aromatik do të sjellë shtëpisë tuaj një freski dhe pastërsi duke ndihmuar për t'u çlodhur dhe për të shijuar ditën tuaj. Ka aromë të këndshme dhe energjike. Dylli mund të ndahet në 6 pjesë që mund të vendosni në dhomat tuaja për një aromë mahnitëse në gjithë ambientin tuaj.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406505112
Kodi i produktit kVIL0250

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen