Thumbnail image
Dyll aromatike Village Candle Coffee Bean 62g
6.38 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Dylli i tretshëm në aromalamp. Dylli mund të ndahet në 6 pjesë. Me një përmbajtje parafine të ushqimit me cilësi më të lartë dhe vajra esenciale me cilësi të lartë, me një aromë të këndshme të kafes. Një mënyrë e shkëlqyer për t'u çlodhur dhe për të shijuar ditën tuaj. Shpërndani dylli në aromalamp pa shtuar ujë. Pasi dylli shkrihet në hapësirë, aroma simpatike fillon të depërtojë. Dylli nuk shkërmoqet kur ndalet aroma, hiqni atë pas ftohjes dhe zëvendësoni atë me një tjetër.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406505075
Kodi i produktit kVIL0226

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen