Thumbnail image
Dyll aromatikë me aromë të qershive, Village Candle, 62g
6.32 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Dylli i tretshëm në aromalamp me një aromë të ëmbël, me shije frutash të qershive të pjekura. Dylli mund të ndahet në 6 pjesë, me përmbajtje parafine të cilësis më të lartë dhe vajra esenciale me cilësi më të lartë. Një mënyrë e shkëlqyer për t'u çlodhur dhe për të shijuar ditën tuaj. Si të përdorni: Shpërndani dylli në aromalamp veç e veç, pa shtuar ujë. Pasi dylli shkrihet në hapësirë, aroma simpatike fillon të depërtojë. Dylli nuk shkërmoqet kur ndalet aroma, hiqni atë pas ftohjes dhe zëvendësoni atë me një tjetër.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406500186
Kodi i produktit kVIL0124

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen