Thumbnail image
Dyll aromatikë me aromë të myshkut të egër, Village Candle, 62g
6.32 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Dylli i tretshëm në aromalamp. Kjo aromë joshëse kap aromën e një puhie të lehtë me barin e stepës dhe aromën e myshkut të egër. Dylli mund të ndahet në 6 pjesë. Me përmbajtje parafine të cilësis më të lartë dhe vajrave esenciale të cilësis më të lartë. Shpërndani dyllin në aromalamp, pa shtuar ujë. Pasi dylli shkrihet në hapësirë, aroma simpatike fillon të depërtojë. Dylli nuk shkërmoqet kur ndalet aroma, hiqni atë pas ftohjes dhe zëvendësoni atë me një tjetër.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406504450
Kodi i produktit kVIL0146

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen