Thumbnail image
Dyll aromatikë me aromë të mollëve të freskëta, Village Candle, 62g
6.32 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Dylli i tretshëm në aromalamp. Erë e freskët, e ëmbël të mollëve të freskëta përzgjedhëse. Ajo krijon një atmosferë të ngrohtë dhe komode në çdo sezon. Dylli mund të ndahet në 6 pjesë. Me përmbajtje parafine të ushqimit me cilësi të lartë të vajrave esenciale. Një mënyrë e shkëlqyer për t'u çlodhur dhe për të shijuar ditën tuaj. Si të përdorni: Shpërndani dyllin në aromalamp me qiri veç e veç, pa shtuar ujë. Pasi dylli shkrihet në hapësirë, aroma simpatike fillon të depërtojë. Dylli nuk shkërmoqet kur ndalet aroma, hiqni atë pas ftohjes dhe zëvendësoni atë me një tjetër.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406501350
Kodi i produktit kVIL0154

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen