Thumbnail image
Dyll aromatikë me aromë të mentolit me çokollatë të bardhë dhe vaniles, Village Candle, 62g
6.38 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Dylli i tretshëm në aromalamp. Shijoni kënaqësin e nenexhikut të përzier me çokollatë të bardhë dhe me vanilje. Dylli mund të ndahet në 6 pjesë. Me përmbajtje parafine të ushqimit me cilësi më të lartë dhe vajra esenciale me cilësi më të lartë. Parfum Mint me çokollatë të bardhë dhe vanilje tahiti. Një mënyrë e shkëlqyer për t'u çlodhur dhe për të shijuar ditën tuaj. Shpërndani dylli në aromalamp veç e veç, pa shtuar ujë. Pasi dylli shkrihet në hapësirë, aroma simpatike fillon të depërtojë. Dylli nuk shkërmoqet kur ndalet aroma, hiqni atë pas ftohjes dhe zëvendësoni atë me një tjetër.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406504818
Kodi i produktit kVIL0232

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen