Thumbnail image
Dyll aromatikë me aromë të Limonit, Village Candle, 62g
6.32 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Dyll aromatik me përmbajtje parafine dhe vajrave esenciale të cilësisë së lartë. Me aromë të këndshme të tortes së limonit. Dylli mund të ndahet në 6 pjesë. Një mënyrë e shkëlqyer për t'u çlodhur dhe për të shijuar një pushim të fundjavës. Shpërndani dyllin në aromalamp, pa shtuar ujë. Pasi dylli shkrihet në hapësirë, aroma simpatike fillon të depërtojë. Dylli nuk shkërmoqet kur ndalet aroma, hiqni atë pas ftohjes dhe zëvendësoni atë me një tjetër.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406503095
Kodi i produktit kVIL0133

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen