Thumbnail image
Dyll aromatikë me aromë të Gardenias, Village Candle, 62g
6.32 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Dylli i tretshëm në aromalamp me një aromë të pagabueshme, emocionuese dhe të shijshme të petaleve të trëndafilit dhe Gardenias, që frymëzon një vizion të ditëve tropikale. Dylli mund të ndahet në 6 pjesë.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406502944
Kodi i produktit kVIL0129

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen