Thumbnail image
Dyll aromatikë me aromë të bonicës të kuqe, Village Candle, 62g
6.32 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Dylli i tretshëm në aromalamp me një aromë të veçantë të boronicës së kuqe. Dylli mund të ndahet në 6 pjesë. Me përmbajtje parafine dhe me cilësi të lartë të vajrave esenciale. Një mënyrë e shkëlqyer për t'u çlodhur dhe për të shijuar ditën tuaj. Si të përdorni: Shpërndani dyllin në aromalamp, pa shtuar ujë. Pasi dylli shkrihet në hapësirë, aroma simpatike fillon të depërtojë. Dylli nuk shkërmoqet kur ndalet, hiqni atë pas ftohjes dhe zëvendësoni atë me një tjetër.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406503002
Kodi i produktit kVIL0157

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen