Thumbnail image
Dyll aromatik Yankee Candle Vanilla Cupcake 22g
4.89 € 5.71 € (-14%)
Përshkrimi

Dyll aromatik me aromë të këndshme nga tonet e vanillës dhe lemonit. Ky produkt mund të ketë jetëgjatësi 8 deri në 24 orë. Jepni ngjyrim dhe aromë të këndshme hapsirës suaj dhe ndjehuni mirë dhe të relaksuar.

Cilësitë

Prodhuesi Yankee Candle
Origjina Angli
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 5038580000801
Kodi i produktit kYC147

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen