Thumbnail image
Dyll aromatik Village Candle (Warm Buttered Bread) 62 g
6.32 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Dyll i tretshëm për llampë aromatizuese me aromë të këndshme të gjalpës dhe bukës së ngrohtë të sapo dalur nga furra. Dylli ka përmbajtje të vajrave esenciale të cilësisë së lartë dhe mund të ndahet në 6 copa. Aplikimi është i thjeshtë vetëm copëtojeni dyllin në copa dhe vendoseni në llampë, pa shtuar ujë.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406504320
Kodi i produktit kVIL0152

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen