Thumbnail image
Dyll aromatik Village Candle Summer Breeze, 62 g
7.62 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Dyll aromatik me përmbajtje parafine dhe vajra esenciale të cilësisë së lartë. Ka aromë delikate dhe të freskët. Një mënyrë e shkëlqyer për t'u çlodhur dhe për të shijuar ditën tuaj.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406502951
Kodi i produktit kVIL0138

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen