Thumbnail image
Dyll aromatik Village Candle Scarlet Berry Tulip 62 g
6.32 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Dyll aromatik i tretshëm në llamp aromatike me përmbajtje parafine të ushqimit dhe vajra esenciale me cilësi të lartë. Zhvendoseni aromën e tulipanëve të lulëzuar në shtëpinë tuaj me një aromë të pasur të kombinuar me aromën ekzotike të jasemines dhe violetave, të përfunduar me një ton të butë të lisit. Dylli mund të ndahet në 6 pjesë.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406504290
Kodi i produktit kVIL0149

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen