Thumbnail image
Dyll aromatik Village Candle Sage Celery, 62 g
6.32 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Dylli i tretshëm aromatik do të sjellë shtëpisë tuaj një freski dhe pastërsi duke ndihmuar për t'u çlodhur dhe për të shijuar ditën tuaj. Ka aromë të këndshme dhe energjike, i cili mund të ndahet në 6 pjesë.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406506348
Kodi i produktit kVIL0294

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen