Thumbnail image
Dyll aromatik Village Candle RAIN 62 g
6.56 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Dyll aromatik i tretshëm në llamp aromatike paraqet mënyrën e shkëlqyer për t'u çlodhur në shtëpi me një përzierje freskuese dhe romantike me ajrin të freskët të shiut. Aroma përmban tonet e shiut të freskët, bergamot, zambak dhe qelibar. Dylli mund të ndahet në 6 pjesë.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406502555
Kodi i produktit kVIL0161

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen