Thumbnail image
Dyll aromatik Village Candle Pink Grapefruit, 62 g
6.32 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Dylli i tretshëm aromatik që mund të ndahet në 6 pjesë, do të sjellë shtëpisë tuaj një freski dhe aromë mjaft të këndshme greifruti duke ndihmuar për t'u çlodhur dhe për të shijuar ditën tuaj.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406504832
Kodi i produktit kVIL0241

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen