Thumbnail image
Dyll aromatik Village Candle Palm Beach 62 g
9.18 € 9.53 € (-4%)
Koha e dërgimit: 06 Tetor 2023 - 07 Tetor 2023
Përshkrimi

Dyll aromatik i tretshëm në llamp aromatike me përmbajtje parafine të ushqimit dhe vajra esenciale me cilësi më të lartë. Përmban aromën e portokalleve të kuqe dhe manave të freskëta Goji.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406504511
Kodi i produktit kVIL0163

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen