Thumbnail image
Dyll aromatik Village Candle (Lilly Of Valley) 62 g
6.32 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Dyll aromatik për llambë me erë lulesh të malit. Ky dyll është përpunuar me dorë nga ekstraktet natyrale, pa elemente të dëmshme. Digjet për 8-24 orë dhe mban aromën në gjithë ambientin.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406503118
Kodi i produktit kVIL0134

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen