Thumbnail image
Dyll aromatik Village Candle Just for You 62 g
6.32 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Dyll aromatik i tretshëm në llamp aromatike paraqet mënyrën e shkëlqyer për t'u çlodhur dhe për të frymëzuar atmosferën e dimrit. Me këtë aromë ju do të ktheheni në kohën kur keni marrë lule të bukura të freskëta me një mesazh të dashur nga i dashuri juaj. Dylli mund të ndahet në 6 pjesë.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406503019
Kodi i produktit kVIL0131

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen