Thumbnail image
Dyll aromatik Village Candle Honey Patchouli, 62 g
6.28 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Dyll aromatic i cilësisësë lartë që mund të ndahet në 6 pjesë me aromë intensive të këndshme dhe relaksuese.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406506355
Kodi i produktit kVIL0289

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen