Thumbnail image
Dyll aromatik Village Candle Frozen Margarita 62 g
6.32 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Dyll i tretshëm për llampë aromatizuese me aromë të parezistueshme të frutave agrume me tequila dhe kripë deti. Kjo aromë do t'ju çojë në destinacionin tuaj të preferuar tropikal. Dylli ka përmbajtje të vajrave esenciale të cilësisë së lartë dhe mund të ndahet në 6 copa. Aplikimi është i thjeshtë vetëm copëtojeni dyllin në copa dhe vendoseni në llampë, pa shtuar ujë.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406503033
Kodi i produktit kVIL0158

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen