Thumbnail image
Dyll aromatik Village Candle Falling Star 62 g
6.05 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Dyll i tretshëm për llampë aromatizuese me aromë të parezistueshme të miskut, livandos, kedrit dhe miskut spanjoll. Kjo aromë do t'ju çojë në qetësinë e një mbrëmjeje të freskët. Dylli ka përmbajtje të vajrave esenciale të cilësisë së lartë dhe mund të ndahet në 6 copa. Aplikimi është i thjeshtë vetëm copëtojeni dyllin në copa dhe vendoseni në llampë, pa shtuar ujë.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406503682
Kodi i produktit kVIL0143

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen