Thumbnail image
Dyll aromatik Village Candle Berrz Blossom, 62 g
6.32 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Dyllë aromatik i tretshëm nga Village Candle me aromë mjaftë të këndshme dhe të parezistueshme. Ejani në shtëpi në një aromë të mrekullueshme i cili do t’ju relaksoj dhe do t’ju mbush plotë energji. Dylli mund të ndahet në 6 pjesë.

Cilësitë

Prodhuesi Village Candle
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Qirinj
GTIN 602406506386
Kodi i produktit kVIL0277

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen