Thumbnail image
DYERT E MIA NË DY NET TË - ARSIM REXHEPI
5.00 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

ISHTE 22 VJECARE, NUK KISHTE PATUR KURRE LETERNJOFTIM, AS PASAPORTE, GJITHE JETEN E SAJ KISHTE KALUAR NEN DHUNE DHE ROBERITE TMERRSHME, KISHTE PERJETUAR NJE LUFTE, NJE MASAKER TE PERGJITHSHME, DHE TANI, NJE VIT E CA PREJSE KISHTE MBARUAR LUFTA , PER CDO DITE E PER CDO NATE , PO MUNDOHEJ TE PERPUNONTE NE VETE TRAUMAT DHE PLAGET E SHPIRTIT TE SAJ TE NJOME.

Cilësitë

Shtëpia botuese Faik Konica
GTIN 9789951060358
Kodi i produktit FAIK KONICA

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen